Aile Anayasası Hizmetleri

  • Home
  • Aile Anayasası Hizmetleri
Hukuk

Aile Anayasası Hizmetleri

Günümüz koşullarında aile şirketlerinin sürdürülebilir bir başarı sağlayabilmeleri için hem ailenin hem de şirketin kurumsallaşması gerekmektedir. Aile şirketinin kurumsallaşmasında, aile anayasasının sistemli bir şekilde hazırlanması ve uygulamaya ilişkin tatbik edilebilir olması önemli koşullardandır.

Son yıllarda büyüyen ve kurumsallaşma gereksinimi ortaya çıkan aile şirketlerinde; ailenin değerleri ile şirketin yönetimi arasında sağlıklı bir denge kurma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Aile anayasasının amacı şirketlerin geleceğini güvence altına almak, çıkarlarını korumak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için, geçmiş ve gelecek nesiller arasında ortak vizyon oluşturarak aile şirketinin başarılı bir şekilde devamlılığını sağlamaktır.

Bu kapsamda tecrübeli ve bilgi birikimine sahip Analiz Hukuk ekibi olarak, Aile Anayasası’nın oluşturulması sürecinde, şirket kültürüne tatbiki aşamasındaki işlemlerin yürütülmesi ve buna ilişkin görüşmelerin gerçekleştirilmesi için danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

60%

Danışmanlık
Alan

Türkiye'de Danışmanlık alan firma ya da kişilerin oranı.
90%

Mutlu
Müşteri

İyi bir Avukatlık ofisinden Danışmanlık alan müşterilerin memnuniyet oranı.
50%

Mutsuz
Müşteri

Bireysel Avukatlardan danışmanlık alan müşterilerin mutsuzluk oranı.
X